Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO STYLE
STYLPP

Półpostument Style do umywalek 50-70 cm

Półpostument do umywalki to element, którego zastosowanie doskonale wpłynie na charakter Twojej łazienki. Jego wygląd pozwala na dopasowanie go do każdego wystroju otoczenia, choć najlepiej zaprezentuje się we wnętrzach, w których postanowiono zachować klasyczny sznyt. Elegancka biel będzie idealnym uzupełnieniem ceramicznej, zachowanej w nieskazitelnej czystości umywalki. Zaokrąglone kształty i uniwersalne wymiary 30 x 30 x 22,5 cm postumentu płynnie wkomponują się w przestrzeń, nie wyróżniając się, lecz tworząc z otoczeniem harmonijną całość. Półpostument Style zadba nie tylko o estetykę wnętrza, ale również o zwiększenie jego funkcjonalności - zadaniem elementu jest maskowanie części przyłączeniowych umywalki, które dzięki niemu są chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami. Przeznaczony jest do mocowania na ścianie - półpostument o wadze 5,5 kg nie obciąży zbytnio konstrukcji ściany.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Postument Waverley
Postument Waverley
PÓŁPOSTUMENTY
Ideal Standard
Postument Tesi do umywalek 50-60 cm
Postument Tesi do umywalek 50-60 cm
PÓŁPOSTUMENTY
Ideal Standard
Półpostument Strada II do umywalek 50-120 cm
Półpostument Strada II do umywalek 50-120 cm
PÓŁPOSTUMENTY
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.