LIFE

Umywalka Life biała

Łazienka spełniająca najwyższe standardy? To wnętrze łączące ze sobą wysoką elegancję oraz doskonałą funkcjonalność. Taka też jest umywalka Life o wymiarach 60 x 48 cm - wyjątkowa w swojej formie, zachwycająca czystą bielą, a jednocześnie dająca możliwość wykonywania wszystkich zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych w najwyższym komforcie. Wyraźnie zarysowany rant umywalki wskazuje na perfekcyjną symetrię, dzięki której całość nabiera jeszcze bardziej nowoczesnego charakteru. Jedna z krawędzi jest wyraźnie szersza, aby można było na niej przechowywać akcesoria oraz zamontować baterię - do tego celu przygotowany został również specjalny otwór. Higieniczna biel jest typowa dla umywalek i innych elementów ceramiki sanitarnej, ponieważ można je utrzymać w nieskazitelnej czystości, a dodatkowo jest to wdzięczna barwa do tworzenia kompozycji w dowolnej stylistyce.
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.