Koło LIFE

Umywalka meblowa Life 60x48 cm

Łazienka spełniająca najwyższe standardy? To wnętrze łączące ze sobą wysoką elegancję oraz doskonałą funkcjonalność. Taka też jest umywalka Life o wymiarach 60 x 48 cm - wyjątkowa w swojej formie, zachwycająca czystą bielą, a jednocześnie dająca możliwość wykonywania wszystkich zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych w najwyższym komforcie. Wyraźnie zarysowany rant umywalki wskazuje na perfekcyjną symetrię, dzięki której całość nabiera jeszcze bardziej nowoczesnego charakteru. Jedna z krawędzi jest wyraźnie szersza, aby można było na niej przechowywać akcesoria oraz zamontować baterię - do tego celu przygotowany został również specjalny otwór. Higieniczna biel jest typowa dla umywalek i innych elementów ceramiki sanitarnej, ponieważ można je utrzymać w nieskazitelnej czystości, a dodatkowo jest to wdzięczna barwa do tworzenia kompozycji w dowolnej stylistyce.

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Tesi 60x45 cm
Umywalka meblowa Tesi 60x45 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard
Umywalka meblowa Tonic II 80x50 cm
Umywalka meblowa Tonic II 80x50 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard
Umywalka meblowa Vero Air 60x47 cm
Umywalka meblowa Vero Air 60x47 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.