Keramag MYDAY

Umywalka meblowa MyDay 60x48 cm

Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdej łazienki jest umywalka - tworzy ona przestrzeń idealnie przystosowaną do wykonywania zabiegów higienicznych oraz pielęgnacyjnych. Model MyDay to przede wszystkim praktyczny produkt do Twojego mieszkania, ale również wszystko, co powinna reprezentować sobą nowoczesność. Wysoka funkcjonalność na równi miesza się tutaj z elegancką stylistyką, a gustowny minimalizm dodaje całości jeszcze więcej dobrego smaku. Umywalka bez przelewu posiada osłonę zaworu odpływowego w białym kolorze, dlatego produkt jest spójny i przywodzi na myśl higieniczną czystość. Model o wymiarach 60 x 48 cm możesz skompletować z szafką lub postumentem, w zależności od tego, czy chcesz zachować modernistyczną konwencję umywalki, czy też pragniesz jej dodać nieco klasycznego sznytu - wybór należy do Ciebie.

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Tesi 60x45 cm
Umywalka meblowa Tesi 60x45 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard
Umywalka meblowa Tonic II 80x50 cm
Umywalka meblowa Tonic II 80x50 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard
Umywalka meblowa Vero Air 60x47 cm
Umywalka meblowa Vero Air 60x47 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.