Villeroy & Boch VENTICELLO

Umywalka meblowa Venticello biała

Umywalki są przedmiotami, z których najczęściej korzysta się w łazienkach oraz toaletach. Są więc nieodzownymi i niezastąpionymi elementami w każdym pomieszczeniu sanitarnym. Dzięki umywalce meblowej pochodzącej z serii Venticello nie tylko nadasz swojej łazience pełnię funkcjonalności. Urządzisz ją także w eleganckim, a jednocześnie szykownie nowoczesnym stylu. Za sprawą jej wyraźnych krawędzi oraz prostokątnego kształtu z łatwością nadasz wnętrzu indywidualny i niebagatelny charakter. Śnieżnobiała barwa, w jakiej jest utrzymany prezentowany produkt, spotęguje wrażenie oczekiwanej w łazience higienicznej czystości oraz z powodzeniem wkomponuje się w kolorystykę innych elementów wyposażenia. Z pewnością dobierzesz do niego także odpowiednią baterię w wymarzonym przez Ciebie kształcie i kolorze.
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.