Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit VERO
VEROU601

Umywalka meblowa Vero 60x47 cm

Umywalka meblowa pochodząca z serii Vero dopełni nowoczesny wystrój Twojej łazienki. Wyraźne krawędzie i prostokątny kształt doskonale wpasują się w wyraźną stylistykę geometrycznych form, jednocześnie dodadzą wyrazu i charakteru delikatniejszym w swoim wyglądzie dodatkom, które wybierzesz dla swojego wnętrza. Dostępna w klasycznym, śnieżnobiałym odcieniu będzie współgrać z każdą zastosowaną w łazience kolorystyką, a uniwersalny rozmiar 60 x 47 cm nie przytłoczy nawet najmniejszych pomieszczeń. Tę niezwykle elegancką i w pełni funkcjonalną umywalkę podeprzesz postumentem lub oprzesz na dobranej pod swój gust szafce, zyskując dodatkową przestrzeń użytkową. Połącz ją z innymi elementami wyposażenia łazienkowego z tej serii, by stworzyć w swojej przestrzeni niepowtarzalny, nowoczesny styl umilający spędzone w niej chwile.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Umywalka meblowa Acanto z szafką podumywalkową
Wiele kolorów Wiele kolorów
Różne rozmiary Różne rozmiary
Umywalka meblowa Traffic 60x48 cm z szafką podumywalkową
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka meblowa Modo 60x49 cm z szafką umywalkową

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.