Vigour CLIVIA

Umywalka meblowa VIGOUR clivia style 550 x 440

Strefa umywalkowa powinna być maksymalnie funkcjonalna, aby móc w niej wykonywać codzienne czynności higieniczne i pielęgnacyjne. Jednocześnie jednak nie może tracić na estetyce i elegancji. Prezentowana umywalka meblowa VIGOUR clivia style pomoże Ci w utrzymaniu tych założeń. Produkt w białym kolorze posiada gładką powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości. Barwa ta z powodzeniem wpasuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza, podobnie jak uniwersalny kształt umywalki - prostokątna forma o zaokrąglonych brzegach czyni ją modelem ponadczasowym. Udanie prezentują się także odpływ i korek w odcieniu chromu, szczególnie że metaliczne barwy są powszechnie stosowane w łazienkowych wnętrzach np. na armaturze, listwach lub profilach. Jeśli szukasz baterii lub szafki pasującej do umywalki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Vero Air 600 x 470
Umywalka meblowa Vero Air 600 x 470
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Umywalka meblowa Xeno2 600 x 480
Umywalka meblowa Xeno2 600 x 480
UMYWALKI MEBLOWE
Keramag

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.