Vigour CLIVIA

Umywalka meblowa VIGOUR clivia style 55x44 cm

Strefa umywalkowa powinna być maksymalnie funkcjonalna, aby móc w niej wykonywać codzienne czynności higieniczne i pielęgnacyjne. Jednocześnie jednak nie może tracić na estetyce i elegancji. Prezentowana umywalka meblowa VIGOUR clivia style pomoże Ci w utrzymaniu tych założeń. Produkt w białym kolorze posiada gładką powierzchnię łatwą do utrzymania w czystości. Barwa ta z powodzeniem wpasuje się w nowoczesne i klasyczne wnętrza, podobnie jak uniwersalny kształt umywalki - prostokątna forma o zaokrąglonych brzegach czyni ją modelem ponadczasowym. Udanie prezentują się także odpływ i korek w odcieniu chromu, szczególnie że metaliczne barwy są powszechnie stosowane w łazienkowych wnętrzach np. na armaturze, listwach lub profilach. Jeśli szukasz baterii lub szafki pasującej do umywalki, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Ideal Standard umywalka podwójna
Umywalka meblowa podwójna Connect Air 124x46 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.