Vigour CLIVIA

Umywalka meblowa VIGOUR clivia style 600 x 470

Higienicznie czysta, funkcjonalna i elegancka - taka powinna być nowoczesna łazienka. Te cechy mogą stać się udziałem i Twojej strefy higienicznej, jeśli zamontujesz w niej odpowiednie wyposażenie. Jednym z jego elementów jest umywalka meblowa VIGOUR clivia style. Dzięki możliwości dopasowania jej do szafki, zamaskujesz wszelkie przyłącza i akcesoria montażowe, dbając o estetykę otoczenia. Umywalka posiada perfekcyjnie biały odcień i prostokątny kształt. Jej brzegi jednak zostały delikatnie zaokrąglone, więc sprawia ona bardziej subtelne wrażenie i z powodzeniem może być wykorzystana w klasycznej aranżacji. Odpływ oraz korek mają natomiast barwę chromu, która będzie wspaniale korelowała z tradycyjnymi modelami armatury. Odpowiednią baterię znajdziesz w naszej ofercie, podobnie jak szafkę dopasowaną do wymiarów umywalki.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Vero Air 600 x 470
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Umywalka meblowa Xeno2 600 x 480
UMYWALKI MEBLOWE
Keramag

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.