Vigour CLIVIA

Umywalka meblowa VIGOUR clivia style 60x47 cm

Higienicznie czysta, funkcjonalna i elegancka - taka powinna być nowoczesna łazienka. Te cechy mogą stać się udziałem i Twojej strefy higienicznej, jeśli zamontujesz w niej odpowiednie wyposażenie. Jednym z jego elementów jest umywalka meblowa VIGOUR clivia style. Dzięki możliwości dopasowania jej do szafki, zamaskujesz wszelkie przyłącza i akcesoria montażowe, dbając o estetykę otoczenia. Umywalka posiada perfekcyjnie biały odcień i prostokątny kształt. Jej brzegi jednak zostały delikatnie zaokrąglone, więc sprawia ona bardziej subtelne wrażenie i z powodzeniem może być wykorzystana w klasycznej aranżacji. Odpływ oraz korek mają natomiast barwę chromu, która będzie wspaniale korelowała z tradycyjnymi modelami armatury. Odpowiednią baterię znajdziesz w naszej ofercie, podobnie jak szafkę dopasowaną do wymiarów umywalki.

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Ideal Standard umywalka podwójna
Umywalka meblowa podwójna Connect Air 124x46 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.