Vigour COSIMA

Umywalka meblowa VIGOUR cosima 1000 x 517

Urządzasz rodzinną łazienkę, z której będzie korzystać więcej osób? Umywalka meblowa COSIMA to model niemalże stworzony do takich aranżacji. Produkt odznacza się w szczególności nietypową, wydłużoną formą o szerokości równej 1000 mm. Tak nietuzinkowy układ sprawia, że po bokach powstają 2 półeczki, które wykorzystasz do przechowywania niezbędnych akcesoriów dla całej rodziny. Element łączy w sobie geometryczną, prostokątną formę z zaokrągloną częścią przednią - tak zróżnicowany kształt nieco urozmaici wystrój łazienki, jak również podniesie umywalkę do rangi nietuzinkowej dekoracji pomieszczenia. Produkt posiada zintegrowany otwór, w którym zamontujesz stojącą baterię umywalkową - nie musisz więc wykonywać go samodzielnie. Kompletujesz pełne wyposażenie łazienki? Zapoznaj się z innymi propozycjami w salonach Elements!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.