Vigour DERBY STYLE

Umywalka meblowa VIGOUR derby style 120x48 cm

Urządzając przestronny salon kąpielowy, nic Cię nie ogranicza. Możesz więc sięgnąć po nieco większe modele, które zapewnią Ci wygodę na co dzień - taką jak nasza umywalka DERBY STYLE o wymiarach 1200 x 480 mm. Co więcej, umywalka jest gotowa do montażu, gdyż posiada już przygotowany otwór na baterię. Wykonany ze śnieżnobiałej ceramiki produkt prezentuje się na wskroś elegancko. Warto zestawić go z płytkami ściennymi lub gresami w tej samej barwie, aby nadać aranżacji spójny, harmonijny charakter. Z barwą też idealnie korelują delikatnie zaokrąglone ranty, przez które wygląda bardziej subtelnie - nie przytłoczy więc wystroju pomieszczenia. Chcesz od razu zaopatrzyć się w cały komplet? Zajrzyj do salonu Elements i wybierz od razu pasującą armaturę, która uzupełni Twoją umywalkę!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Ideal Standard umywalka podwójna
Umywalka meblowa podwójna Connect Air 124x46 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.