Vigour DERBY STYLE

Umywalka meblowa VIGOUR derby style 800 x 480

Nowoczesne trendy aranżacyjne bardzo często całymi garściami czerpią ze sprawdzonych, klasycznych rozwiązań. Tak też jest w przypadku naszej umywalki z kolekcji VIGOUR derby style. Jej bryła nawiązuje bowiem do tradycyjnych, prostokątnych umywalek, które święciły triumfy jeszcze kilka lat temu. Została jednak urozmaicona nietypowym wnętrzem - z szerokim rantem i zaokrąglonym środkiem. Jej wymiary 800 x 480 mm sprawiają, że korzystanie z niej będzie się wiązać z komfortem - na brzegach jest też wystarczająco miejsca na postawienie najpotrzebniejszych kosmetyków. Biały odcień zbuduje przykuwający uwagę kontrast z metalicznie połyskującą armaturą - w ten sposób ożywisz wnętrze i podkreślisz jego elegancki charakter. W serii DERBY STYLE znajdziesz także inne akcesoria, które możesz wprowadzić do swojej łazienki - zobacz je w salonach Elements!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Vero Air 600 x 470
Umywalka meblowa Vero Air 600 x 470
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Umywalka meblowa Xeno2 600 x 480
Umywalka meblowa Xeno2 600 x 480
UMYWALKI MEBLOWE
Keramag

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.