Vigour WHITE

Umywalka meblowa VIGOUR white 500 x 350 mm

Zastanawiasz się nad tym, jak wykończyć strefę umywalkową w niewielkiej łazience dla gości? Prezentowany tu model WHITE jest wręcz stworzony do stosowania w takich wnętrzach. Cechują go wymiary równe 500 x 350 mm oraz możliwość zamontowania w narożniku - pozwoli Ci to na maksymalne wykorzystanie każdego skrawka przestrzeni. Umywalka meblowa WHITE stanowi dość uniwersalną propozycję, którą łatwo zestawisz z pozostałym wyposażeniem - zarówno z tym o prostych, jak i o zaokrąglonych rantach. Jej nowoczesne zacięcie przejawia się jednak w konstrukcji wewnętrznej, która została uformowana w taki sposób, aby zapobiegać rozchlapywaniu wody na boki. Na uwagę zasługuje tutaj również śnieżnobiały odcień, który budzi jednoznaczne skojarzenia z czystością i minimalizmem. Aby podkreślić tę nieskomplikowaną stylistykę, połącz go z klasyczną armaturą charakteryzującą się metalicznym połyskiem.
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.