Vigour WHITE

Umywalka meblowa VIGOUR white 80x50 cm

Strefa umywalkowa powinna być maksymalnie funkcjonalna, aby zapewnić wygodę podczas codziennych czynności higienicznych. Jeśli wybierzesz umywalkę meblową VIGOUR white, taki efekt osiągniesz bez trudności. Ten model cechuje się sporą wielkością - jego wymiary wynoszą 80 x 50 cm. Szerokie ranty tworzą półeczki, na których możesz ustawić potrzebne Ci kosmetyki i akcesoria. Idealnie prostokątny kształt i biały odcień sprawiają, że całość prezentuje się minimalistycznie, ale jednocześnie cechuje się wysoką elegancją. Umywalka VIGOUR white przeznaczona jest do skompletowania z szafką - dzięki temu zyskasz nie tylko dodatkową przestrzeń do przechowywania, ale i zamaskujesz elementy przyłączeniowe ceramiki sanitarnej. Jeśli chcesz, aby aranżacja łazienki była spójna, sprawdź również inne produkty z kolekcji VIGOUR white w naszej ofercie!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
Umywalka meblowa Viu 123x49 mm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit
Ideal Standard umywalka podwójna
Umywalka meblowa podwójna Connect Air 124x46 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.