Keramag XENO2

Umywalka meblowa Xeno2 60x48 cm

Strefa umywalkowa to jedno z ważniejszych miejsc w każdej łazience, dlatego warto zadbać, aby była ona odpowiednio zaaranżowana. Pomoże Ci w tym umywalka Xeno2 przeznaczona do montowania na szafkach z tej samej serii. Takie rozwiązanie pozwala na zagospodarowanie łazienki w wyjątkowo oszczędny sposób - nie tylko zyskujesz miejsce do wygodnego mycia rąk, zębów i twarzy, ale też przestrzeń do przechowywania przedmiotów. Umywalka posiada geometryczny, prostokątny kształt oraz wyraźnie zarysowane brzegi. Nadaje jej to nieco minimalistyczny, lecz elegancki charakter. Za wygodę użytkowania odpowiadają natomiast spore wymiary umywalki, wynoszące 60 x 48 cm, oraz możliwość wybrania wariantu z powłoką Keratect. Taka warstwa ułatwia czyszczenie ścianek, ponieważ zapobiega osadzaniu się na nich zabrudzeń. Dobierz też pozostałe produkty z serii Xeno2 i stwórz łazienkę o harmonijnym wyglądzie.

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka meblowa Tesi 60x45 cm
Umywalka meblowa Tesi 60x45 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard
Umywalka meblowa Tonic II 80x50 cm
Umywalka meblowa Tonic II 80x50 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Ideal Standard
Umywalka meblowa Vero Air 60x47 cm
Umywalka meblowa Vero Air 60x47 cm
UMYWALKI MEBLOWE
Duravit

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.