Laufen PALOMBA

Umywalka Palomba meblowa biała

Nowoczesna łazienka sprowadza się w zasadzie do odpowiedniego rozplanowania dostępnej przestrzeni i dobrania takich akcesoriów, które najlepiej się w niej sprawdzą. Umywalka Palomba stanowi jedno z najbardziej klasycznych rozwiązań kwestii strefy umywalkowej - możesz ją jednak nieco unowocześnić, stosując odpowiednie dodatki aranżacyjne. Element z powodzeniem wkomponujesz nawet w niewielkie pomieszczenie kąpielowe, ponieważ mierzy on jedynie 650 x 480 x 135 mm. Geometryczna forma produktu cechuje się ostrością, subtelnie złagodzoną zaokrąglonymi rantami. Będzie ona doskonale korespondować z pozostałą ceramiką łazienkową - bez trudu stworzysz harmonijną kompozycję, która zaskoczy Cię swoją prostotą i symetrią. Dzięki temu podczas codziennego korzystania z łazienki będziesz czuć się tak jak w profesjonalnym spa.
Dodaj do schowka

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.