Vigour COSIMA

Umywalka ścienna VIGOUR cosima 800 x 477

Kluczem do aranżacji nowoczesnej łazienki jest właściwe rozplanowanie dostępnej przestrzeni i dobranie takich akcesoriów, które najlepiej się w niej sprawdzą. Jeśli dysponujesz wnętrzem o sporym metrażu, możesz urządzić w nim przestronny salon kąpielowy, który umożliwi Ci odprężenie po ciężkim dniu. Właśnie w takim pomieszczeniu najlepiej odnajdzie się umywalka ścienna COSIMA o wymiarach 800 x 477 mm. Na jej korzyść przemawia przemyślany kształt z szerokimi bokami, które wykorzystasz jako dodatkową strefę do przechowywania kosmetyków i innych akcesoriów - pozwoli Ci to mieć je zawsze pod ręką. Umywalka zachwyca także symetryczną formą o złagodzonych krawędziach, która perfekcyjnie łączy się z higieniczną bielą powierzchni, sprawiając wrażenie sterylnej czystości. Możesz je spotęgować, dobierając pozostałe wyposażenie łazienkowe w podobnej stylistyce - znajdź je w salonie Elements!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.