Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TESI
TESICU55PLB

Umywalka półblatowa Tesi 55 x 45 cm

Nowoczesna łazienka powinna być zarówno doskonale funkcjonalna, jak i cechować się eleganckim wystrojem. Dlatego też podczas jej urządzania zwróć uwagę na prezentowaną umywalkę półblatową Tesi, która doskonale spełnia oba warunki. Produkt o wymiarach 55 x 45 cm ma dość standardową wielkość, a zatem zapewnia pełną wygodę w czasie mycia rąk i twarzy, ale też usuwania zarostu czy wykonywania innych czynności pielęgnacyjnych. Na pierwszy rzut oka umywalka ma dość klasyczną formę - okrągły kształt i higieniczna biel ceramiki znakomicie wpisują się w tę stylistykę. Jednak całość jest dość minimalistyczna, a perfekcyjnie gładkie ścianki tworzą wyjątkowy design tego produktu. Ceramika wyposażona jest w półkę, na której przygotowano otwór do montażu baterii. W komplecie znajdziesz zestaw montażowy oraz szablon do wycinania blatu, a zatem możesz samodzielnie zająć się instalacją produktu.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka półblatowa Venticello 55 x 36 cm
Umywalka półblatowa Venticello 55 x 36 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Villeroy & Boch
Umywalka stawiana na blat Collaro 56 x 36 cm
Umywalka stawiana na blat Collaro 56 x 36 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Villeroy & Boch

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.