Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit CAPE COD
CAPECODUS48

Umywalka stawiana na blat Cape Cod 48 cm

Umywalka, która nie tylko dopasuje się do nowoczesnej łazienki, ale też będzie stanowić jeden z elementów tworzących niezwykły design otoczenia? Tego właśnie możesz oczekiwać od modelu Cape Cod, który zaskoczy Cię swoją minimalistyczną i efektowną zarazem formą. Misa przeznaczona do stawiania na blacie nie ma przelewu, ale znajduje się na niej specjalna wyspa, na której zamontujesz armaturę - to bardzo oryginalna alternatywa dla tradycyjnych półek na baterię. Umywalka nablatowa Cape Cod ma średnicę 48 cm i okrągły kształt, a dzięki sposobowi montażu doskonale zostaje wyeksponowana tak część wewnętrzna, jak i zewnętrzna produktu. Perfekcyjna biel ceramiki to standard w wyposażeniu łazienkowym od wielu lat - i w tym przypadku doskonale pełni swoją funkcję, czyli eleganckiej dekoracji oraz powierzchni, którą można bez trudu utrzymać w idealnej higienie.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Umywalka nablatowa Essence 60 cm
Umywalka nablatowa Essence 60 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Grohe
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka podblatowa Inspira Square 54 x 32 cm

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.