Duravit HAPPY D.2 PLUS

Umywalka stawiana na blat Happy D.2 Plus

Umywalka Happy D.2 Plus to produkt stworzony w odpowiedzi na potrzeby miłośników nowoczesnego stylu, którzy jednocześnie oczekują od produktów maksimum funkcjonalności. Ten model stawiany na blacie, w przeciwieństwie do większości tego typu umywalek, wyposażony został w półkę z wybitym otworem na baterię. Dzięki temu armatury nie musisz instalować na ścianie lub blacie. Warto zwrócić uwagę na unikalną stylistykę produktu - zachowano w nim perfekcyjną symetrię, delikatnie zarysowano cienkie ścianki, a wykańczająca całość biel dopełnia dzieła nowoczesnego minimalizmu. Aby ta wyjątkowa stylistyka nie została przez nic zaburzona, do umywalki dołączono ceramiczny korek - również biały. Nie wyróżnia się zatem na tle szlifowanej powierzchni. Standardowe wymiary produktu 60 x 46 cm umożliwią wstawienie go do każdej łazienki i toalety.

Wiele kolorów Wiele kolorów

Możesz być także zainteresowany:

Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Ideal Standard
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.