Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard IPALYSS
IPA55ZOZP

Umywalka stawiana na blat Ipalyss 55x38 cm

Chcesz, by strefa umywalkowa w Twojej łazience była efektowna i zapewniała wygodę podczas pielęgnacji ciała? Wybierz więc prezentowaną umywalkę Ipalyss, która jest przeznaczona do montażu na blacie. Takie modele są lepiej wyeksponowane i mają szansę mieć większy wpływ na aranżację otoczenia. W przypadku prezentowanego produktu możesz liczyć na stworzenie przestrzeni o wysokiej funkcjonalności, ponieważ misa ceramiczna jest wystarczająco duża, a jednocześnie wyposażona w półkę na baterię z przygotowanym otworem na armaturę. Co więcej, ma bardzo delikatne ścianki nadające ceramice delikatny wygląd. Całość uzupełnia perfekcyjna i higieniczna biel oraz subtelnie zaokrąglone kształty umywalki. Głębokość misy to 380 mm, zaś szerokości wynosi 550 mm - grubość rantu to natomiast tylko 3,8 mm. Sprawdzi się więc w dużych łazienkach i niewielkich toaletach.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka półblatowa Venticello 55 x 36 cm
Umywalka półblatowa Venticello 55 x 36 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Villeroy & Boch
Umywalka stawiana na blat Collaro 56 x 36 cm
Umywalka stawiana na blat Collaro 56 x 36 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Villeroy & Boch

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.