Vigour DERBY STYLE

Umywalka stawiana na blat VIGOUR derby mineralna 600 x 400

Decydując się na umywalkę z odlewu mineralnego, zyskasz produkt o doskonałych właściwościach wytrzymałościowych i łatwy do utrzymania w czystości. Taki właśnie jest model nablatowy VIGOUR derby style - zapewnia maksimum funkcjonalności w strefie umywalkowej. Jednocześnie pozwala na urządzenie łazienki zgodnie z własną wizją. Prostokątny kształt tego elementu został złagodzony poprzez wyraźne zaokrąglenia, dzięki czemu przyjmuje on bardziej subtelną formę. Posiada obowiązujący w pomieszczeniach sanitarnych biały kolor, nawiązujący do nieskazitelnej higieny otoczenia. Misa o wymiarach 60 x 40 cm będzie komfortowa w użytkowaniu - zapewni sporo miejsca do mycia rąk czy zębów, a woda nie będzie rozchlapywała się na boki. Do umywalki dobierzesz taką baterię, jaką chcesz - produkt nie posiada otworu na armaturę, więc sam zdecydujesz, czy zamontować ją na blacie, czy też na ścianie.

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.