Roca DEBBA

Umywalka Debba biała

Aranżacja strefy umywalkowej to kluczowa kwestia podczas wykańczania przestrzeni łazienkowej - to właśnie w tym miejscu spędzasz codziennie najwięcej czasu, myjąc ręce, szczotkując zęby i wykonując inne czynności toaletowe. Umywalka mierzy tylko 600 x 480 x 150 mm, dzięki czemu nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Większa przestrzeń równa się z kolei większym możliwościom aranżacyjnym. Pozwoli Ci to urządzenie wnętrza dokładnie tak, jak sobie to wymarzysz - wszystko zależy od Ciebie. Zaokrąglona bryła umywalki jest łagodna i przypomina kształt uformowany przez siły przyrody - doskonale wtopi się on zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza. Zastosuj umywalkę ścienną Debba, aby zaprowadzić w pomieszczeniu harmonijny, spójny wystrój, który będzie zapewniać Ci przyjemne wrażenia wizualne podczas korzystania z salonu kąpielowego każdego dnia.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.