Laufen PALACE

Umywalka Palace biała

Czy można wyobrazić sobie nowoczesną łazienkę bez funkcjonalnej i eleganckiej ceramiki? Zdecydowanie nie! Umywalka naścienna Palace stanowi kolejny krok na drodze ku praktycznej, zorientowanej na komfort użytkownika przestrzeni łazienkowej. Wymiary równe 650 x 480 x 165 mm umożliwiają wkomponowanie jej w każde wnętrze - nawet w to o niewielkim metrażu. Zastosowana do jej wykonania ceramika sanitarna to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego użytkownika - jej pielęgnacja nie zajmie zbyt dużo Twojego cennego czasu. Świetnie się sprawdzi, jeśli zależy Ci na tym, aby łazienka spełniała Twoje oczekiwania na każdym kroku - nawet te najbardziej wyszukane. Dzięki temu wykonywanie codziennych czynności higienicznych przejdzie na wyższy poziom komfortu. Pozwoli Ci to również rozkoszować się niebanalną estetyką Twojego pomieszczenia kąpielowego.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.