Laufen IL BAGNO ALESSI ONE

Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm

Chcesz, aby Twoja łazienka się wyróżniała, a jednocześnie była maksymalnie funkcjonalna? Z umywalką ścienną Alessi One to możliwe! Nietypowy kształt przypomina łezkę - od misy odchodzi bowiem niewielki blat, na którym można wygodnie przechowywać wszelkie akcesoria i kosmetyki. Jednocześnie bateria mocowana jest w innym miejscu, na rancie misy, dlatego zyskujesz tyle przestrzeni na drobiazgi, ile potrzebujesz. Tak niebanalna umywalka stanie się doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej łazienki. Docenisz ją również za właściwości użytkowe - misę łatwo utrzymasz w czystości, ponieważ pokryta została szkliwieniem LCC, na którym nie osadzają się zabrudzenia. Umywalka Alessi One jest też na tyle duża, że zapewnia wysoki komfort podczas wykonywania czynności higienicznych - mierzy bowiem 90 x 50/35 cm.

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.