KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Laufen ALESSI ONE
ALESSIUM90

Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm

Chcesz, aby Twoja łazienka się wyróżniała, a jednocześnie była maksymalnie funkcjonalna? Z umywalką ścienną Alessi One to możliwe! Nietypowy kształt przypomina łezkę - od misy odchodzi bowiem niewielki blat, na którym można wygodnie przechowywać wszelkie akcesoria i kosmetyki. Jednocześnie bateria mocowana jest w innym miejscu, na rancie misy, dlatego zyskujesz tyle przestrzeni na drobiazgi, ile potrzebujesz. Tak niebanalna umywalka stanie się doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej łazienki. Docenisz ją również za właściwości użytkowe - misę łatwo utrzymasz w czystości, ponieważ pokryta została szkliwieniem LCC, na którym nie osadzają się zabrudzenia. Umywalka Alessi One jest też na tyle duża, że zapewnia wysoki komfort podczas wykonywania czynności higienicznych - mierzy bowiem 90 x 50/35 cm.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Strada II 45 x 27 cm
Umywalka ścienna Strada II 45 x 27 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Strada II 100 x 43 cm
Umywalka ścienna Strada II 100 x 43 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.