Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Roca DAMA-N
DAMANCUM60

Umywalka ścienna Dama-N Compacto 60x32 cm

Nie da się ukryć, że Dama N Compacto to dość tradycyjne rozwiązanie kwestii umywalki w przestrzeni łazienkowej. Stanowi ona jednak niezbity dowód na to, że klasyka nie zawsze równa się nudzie i nieporęczności. Patrząc na produkt, na pierwszy plan wysuwa się jego konwencjonalna, kwadratowa bryła o wymiarach 600 x 320 x 110 mm. Choć pozornie wygląda ona dość topornie i masywnie, wrażenie to łagodzi jej wnętrze, które charakteryzuje się subtelnie poprowadzonymi krawędziami - całość prezentuje się ultranowocześnie. Element jest także maksymalnie zorientowany na komfort użytkownika, ponieważ posiada on przygotowany otwór przelewowy i na baterię. Umywalkę Dama N Compacto przymocujesz do ściany w łazience - dzięki temu idealnie wtopi się ona w wystrój salonu kąpielowego, który celuje w nowoczesność.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Umywalka NOVA PRO PREMIUM BEZ BARIER
Umywalka Nova Pro Premium 55x52.5 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
KOŁO
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka Inspira Square 100 x 49 cm
Umywalka Connect Space Sphere 55 x 38 cm biała
Umywalka ścienna Connect Space Sphere 55x38 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.