Duravit ME BY STARCK

Umywalka ścienna Me by Starck 60x46 cm

Umywalka jest nieodzownym elementem wyposażenia każdej łazienki. Aby pomieszczenie było zarówno w pełni funkcjonalne, jak i zyskało na elegancji oraz charakterze, konieczne jest, by dobrać do niego odpowiedni model. Powinien on jednakowo pasować do całego wystroju, a także podkreślać indywidualne wyczucie stylu mieszkańców domu. Doskonałym rozwiązaniem okaże się umywalka ścienna pochodząca z serii Me by Starck. Za sprawą jej uniwersalnej i bardzo eleganckiej formy z powodzeniem wkomponuje się w każdą stylistykę, nie zakłócając jej harmonii i dobrego smaku. W pełni funkcjonalna i o niewielkich rozmiarach - zaledwie 60 x 46 cm - dzięki półeczce do montowania baterii, zapewnia dodatkową przestrzeń użytkową w łazience. Jej opływowe kształty oraz przyjemny dla oka biały kolor sprawiają, że nawet najzwyklejsze toaletowe czynności stają miłym doświadczeniem estetycznym.

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.