KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

KOŁO NOVA PRO
NOVAPROU60MP

Umywalka ścienna Nova Pro 60x46 cm

Na wskroś nowoczesne wzornictwo umywalki Nova Pro czyni ją idealnym dodatkiem do minimalistycznej łazienki. Wyraźnie zarysowane brzegi układają się w geometryczny prostokąt, nawiązując do symetrii innych elementów ceramiki sanitarnej. Nieskazitelna biel harmonijnie łączy się nie tylko z innymi jasnymi detalami - to również piękne tło dla metalicznej armatury, a także kontrastujący z ciemniejszymi kafelkami dodatek. Wymiary 60 x 46 cm pozwalają na komfortowe korzystanie z umywalki podczas codziennych czynności higienicznych oraz pielęgnacyjnych. Otwór przygotowany pod montaż baterii umożliwia błyskawiczne skompletowanie całego zestawu, a szeroka krawędź stworzy miejsce na Twoje ulubione kosmetyki i niezbędne akcesoria. Z umywalką Nova Pro Twoja łazienka nabierze nowego blasku, ale też zachwyci każdego pragmatyka.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Sonar 41 x 42 cm
Umywalka ścienna Sonar 41 x 42 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Laufen
Umywalka ścienna Connect Air 55 x 46 cm
Umywalka ścienna Connect Air 55 x 46 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.