Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO NOVA PRO
NOVAPROU60MP

Umywalka ścienna Nova Pro 60x46 cm

Na wskroś nowoczesne wzornictwo umywalki Nova Pro czyni ją idealnym dodatkiem do minimalistycznej łazienki. Wyraźnie zarysowane brzegi układają się w geometryczny prostokąt, nawiązując do symetrii innych elementów ceramiki sanitarnej. Nieskazitelna biel harmonijnie łączy się nie tylko z innymi jasnymi detalami - to również piękne tło dla metalicznej armatury, a także kontrastujący z ciemniejszymi kafelkami dodatek. Wymiary 60 x 46 cm pozwalają na komfortowe korzystanie z umywalki podczas codziennych czynności higienicznych oraz pielęgnacyjnych. Otwór przygotowany pod montaż baterii umożliwia błyskawiczne skompletowanie całego zestawu, a szeroka krawędź stworzy miejsce na Twoje ulubione kosmetyki i niezbędne akcesoria. Z umywalką Nova Pro Twoja łazienka nabierze nowego blasku, ale też zachwyci każdego pragmatyka.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Umywalka NOVA PRO PREMIUM BEZ BARIER
Umywalka Nova Pro Premium 55x52.5 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
KOŁO
Wiele kolorów Wiele kolorów
Umywalka Inspira Square 100 x 49 cm
Umywalka Connect Space Sphere 55 x 38 cm biała
Umywalka ścienna Connect Space Sphere 55x38 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.