Laufen PRO A

Umywalka ścienna Pro A 60x48 cm

Szukasz umywalki do klasycznej łazienki? A może chciałbyś jej nadać bardziej nowoczesny wyraz? Niezależnie od tego, w jakim stylu planujesz urządzić swoje wnętrze, umywalka ścienna Pro A będzie odpowiednim wyborem. Jej uniwersalny wygląd opiera się na prostocie i minimalizmie - wyraźnie zarysowany, prostokątny kształt zbliża ją do współcześniejszych projektów, a subtelnie zaokrąglone krawędzie i czysta biel czyni ją produktem na wskroś tradycyjnym. Efekt ten możesz spotęgować, dobierając do niej półpostument z tej samej serii. Dzięki swoim wymiarom 60 x 48 cm umywalka zapewnia swobodę podczas czynności higienicznych i ogranicza ryzyko rozchlapywania wody na boki. Posiada też półeczkę i otwór na baterię, dlatego nie będziesz musiał mocować armatury na ścianie. Wypróbuj również wariant z powłoką LCC ułatwiającą czyszczenie misy!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.