Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO STYLE
STYLU50

Umywalka ścienna Style 50x44 cm

Urządzasz swoją łazienkę w nowoczesnym czy klasycznym stylu? Z umywalką Style to nieważne. Model ten, dzięki swojej niezwykłej, minimalistycznej formie, doskonale wkomponuje się w wystrój każdego otoczenia. Głęboka, symetryczna misa jest gwarancją wysokiego komfortu podczas codziennego mycia rąk i twarzy, a nieskazitelnie biała i gładka powierzchnia ułatwi Ci utrzymanie produktu w czystości. Umywalka wyróżniająca się uniwersalnością pięknie komponuje się z odważnymi kolorami typowymi dla modernistycznego sznytu, a także z jasnymi odcieniami eleganckiej klasyki. Szeroka krawędź pomieści zarówno Twoje kosmetyki i akcesoria, jak i stojącą armaturę - pod nią przygotowany został specjalny otwór. Produkt o wymiarach 50 x 44 cm przystosowany do montażu ściennego to idealny wybór do większych i mniejszych łazienek.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Connect Aircurve 60 x 46 cm
Umywalka ścienna Connect Aircurve 60 x 46 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Connect 100 x 49 cm
Umywalka ścienna Connect 100 x 49 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Connect 130 x 49 cm
Umywalka ścienna Connect 130 x 49 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.