Ideal Standard TONIC II

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm

Umywalka ścienna Tonic II to na wskroś nowoczesna ceramika sanitarna, która będzie idealnie korelowała z wystrojem minimalistycznej łazienki. Prostokątny kształt z lekkimi zaokrągleniami na krawędziach oraz perfekcyjnie biały kolor czynią ją niezwykle eleganckim wyposażeniem strefy umywalkowej, który zapewnia sporo przestrzeni do codziennej higieny - jego wymiary to 615 x 500 mm. Produkt ma szeroki rant, na którym możesz odłożyć wybrane akcesoria, a także zamontować baterię w specjalnie przygotowanym otworze. W komplecie znajdziesz zestaw odpływowy IDEALFLOW wraz z efektowną ceramiczną pokrywą odpływu. Umywalkę możesz wykończyć tak, jak chcesz - wybierz postument lub półpostument, osadź umywalkę na szafce z serii Tonic II albo postaw na dekoracyjny syfon, który doda otoczeniu klasycznego charakteru!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Laufen
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.