Vigour ONE

Umywalka ścienna VIGOUR one 55x39 cm

Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka odpowiadała klasycznym standardom, ale jednocześnie była wysublimowana, postaw na umywalkę ścienną z serii ONE. Jej lekko zaokrąglona forma nada otoczeniu delikatny charakter, a biały kolor będzie korespondował z pozostałą ceramiką sanitarną i pozwoli utrzymać wnętrze w higienicznej czystości. Produkt posiada półkę z otworem na armaturę, na której możesz ustawić akcesoria do codziennej pielęgnacji, np. kubek ze szczoteczkami do zębów. Umywalka o wymiarach 55 x 39 cm jest na tyle duża, że zapewni odpowiedni komfort podczas mycia rąk i twarzy, lecz nie zajmie wiele miejsca użytkowego w łazience - możesz ją zatem zamontować w łazience lub w wyodrębnionej toalecie. Jeśli zależy Ci na spójnym wystroju pomieszczenia sanitarnego, sprawdź także inne produkty z serii ONE w naszej ofercie!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
Umywalka ścienna Alessi One 90x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Laufen
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.