KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

VIGOUR WHITE
WHITECU501O

Umywalka ścienna VIGOUR white 50x35 cm

Na wskroś nowoczesna stylistyka umywalki ściennej WHITE sprawia, że nadaje się perfekcyjnie do uzupełniania współczesnych łazienek. To, co wyróżnia produkt na tle innych z tej kategorii, to wyjątkowo niewielkie wymiary wynoszące zaledwie 500 x 350 mm. Dzięki temu bez problemu wkomponujesz go nawet w szczególnie małe wnętrza, takie jak łazienka dla gości. Element zachwyca geometryczną formą i poszanowaniem symetrii. Wrażenie ostrości kształtu łagodzą jednak krawędzie, które został subtelnie zaokrąglone. Odczucie to potęguje również niewinny, biały kolor dodający umywalce lekkości. Jeśli chcesz dodatkowo pogłębić to wrażenie subtelności, zamontuj ją w minimalistycznie urządzonym pomieszczeniu, w którym króluje wszechobecna biel - inne przydatne do tego artykuły znajdziesz w bogatym asortymencie Elements!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Strada II 45 x 27 cm
Umywalka ścienna Strada II 45 x 27 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Strada II 100 x 43 cm
Umywalka ścienna Strada II 100 x 43 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.