KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

VIGOUR WHITE
WHITECU601O

Umywalka ścienna VIGOUR white 60x49 cm

Łazienkę na miarę XXI wieku wyróżnia nie tylko funkcjonalność - ma być ona również efektownie zaaranżowana, aby zapewnić jej użytkownikom maksymalny komfort i sprzyjać codziennemu relaksowi. Taki efekt osiągniesz, jeśli zdecydujesz się na umywalkę VIGOUR white. Model mocowany do ściany o wymiarach 60 x 49 cm zagwarantuje Ci wygodę użytkowania. Posiada szerokie ranty, na których ustawisz potrzebne Ci akcesoria i kosmetyki - taki design decyduje o nowoczesnym i wyjątkowo dynamicznym charakterze produktu. Umywalka w białym kolorze koresponduje z pozostałymi elementami ceramiki sanitarnej, tworząc spójną aranżację o higienicznym wyglądzie. Możesz wybrać wariant z powłoką PflegePlus, do której nie będą przywierały zabrudzenia, a zatem utrzymanie produktu w czystości będzie o wiele prostsze. Sprawdź również inne elementy ceramiki sanitarnej VIGOUR white i stwórz harmonijny wystrój otoczenia!

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Strada II 45 x 27 cm
Umywalka ścienna Strada II 45 x 27 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Strada II 100 x 43 cm
Umywalka ścienna Strada II 100 x 43 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.