Vigour WHITE

Umywalka ścienna VIGOUR white 60x49 cm

Łazienkę na miarę XXI wieku wyróżnia nie tylko funkcjonalność - ma być ona również efektownie zaaranżowana, aby zapewnić jej użytkownikom maksymalny komfort i sprzyjać codziennemu relaksowi. Taki efekt osiągniesz, jeśli zdecydujesz się na umywalkę VIGOUR white. Model mocowany do ściany o wymiarach 60 x 49 cm zagwarantuje Ci wygodę użytkowania. Posiada szerokie ranty, na których ustawisz potrzebne Ci akcesoria i kosmetyki - taki design decyduje o nowoczesnym i wyjątkowo dynamicznym charakterze produktu. Umywalka w białym kolorze koresponduje z pozostałymi elementami ceramiki sanitarnej, tworząc spójną aranżację o higienicznym wyglądzie. Możesz wybrać wariant z powłoką PflegePlus, do której nie będą przywierały zabrudzenia, a zatem utrzymanie produktu w czystości będzie o wiele prostsze. Sprawdź również inne elementy ceramiki sanitarnej VIGOUR white i stwórz harmonijny wystrój otoczenia!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.