Vigour WHITE

Umywalka ścienna VIGOUR white 80x49 cm

Łazienka zarówno piękna, jak i funkcjonalna? Właśnie taki efekt osiągniesz, wyposażając ją w umywalkę ścienną WHITE. Element cechują dość spore wymiary równe 800 x 490 mm. Dzięki temu z powodzeniem wpasujesz ją w każdą aranżację - zarówno w niewielką łazienkę w bloku, jak i w przestronny salon kąpielowy. Charakterystyczny dla umywalki jest niebanalny kształt z wyjątkowo szerokim brzegiem przyściennym, który możesz wykorzystać jako dodatkową półkę na kosmetyki i inne akcesoria. Z powodzeniem zmieścisz na nim również stojącą armaturę łazienkową - umywalka posiada nawet zintegrowany otwór przeznaczony do jej montażu. Wykonany z ceramiki element doskonale połączy się z pozostałym wyposażeniem łazienki utrzymanym w tym samym, białym kolorze. Szukając go, koniecznie zajrzyj do asortymentu Elements!

Możesz być także zainteresowany:

Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
Umywalka ścienna Tonic II 60x50 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Ideal Standard
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
Umywalka ścienna Carmen 65x48 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
Umywalka ścienna Beyond 46x47 cm
UMYWALKI ŚCIENNE
Roca

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.