Villeroy & Boch SUBWAY

Umywalka Subway 2.0 biała

Ścienna umywalka łazienkowa Subway 2.0 doskonale nadaje się do nowoczesnych łazienek, które nie dysponują zbyt dużym metrażem - jej misa cechuje się niewielkimi wymiarami: 450 x 385 mm. Produkt charakteryzuje się subtelnie zaokrągloną formą - płynnie wpasuje się ona w każdą przestrzeń łazienkową, nadając jej lekkość i czyniąc ją funkcjonalną. Do wykonania produktu zastosowano ceramikę sanitarną w śnieżnobiałym odcieniu - podkreśli ona higieniczny charakter pomieszczenia i zadba o to, by oddziaływało ono na zmysł estetyczny użytkownika. Element wykończono też szkliwem CeramicPlus, dzięki której utrzymanie go w czystości jest jeszcze prostsze. Produkt posiada zintegrowany otwór przelewowy oraz przygotowany otwór na baterię - sprawia to, że jego montaż wyróżnia się niebywałą prostotą i nie powinien sprawić Ci najmniejszych problemów.
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.