Vigour DERBY

Wanna narożna VIGOUR derby

Obawiasz się, że nie znajdziesz w małej łazience miejsca na elegancką wannę? Wypróbuj model VIGOUR derby i zapomnij o swoich wątpliwościach. Produkt został zaprojektowany z myślą o umieszczeniu go w narożniku pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu wanna nie tylko pozwala na ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni, ale również na stworzenie dowolnej aranżacji. Delikatna forma przeplata się tutaj z wyrazistymi konturami, a całość uzupełnia uniwersalna biel, dodająca otoczeniu elegancji. W związku z tym wanna DERBY z powodzeniem może stanowić element wyposażenia nowoczesnych wnętrz, jak i tych o bardziej tradycyjnym wydźwięku. Wymiary 180 x 80 cm zapewnią Ci wysoki komfort podczas kąpieli każdego dnia - wypróbuj wannę już teraz!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Wanna owalna Owal Free Line
WANNY OWALNE
Sanplast
Wanna owalna VIGOUR white lewa
WANNY OWALNE
Vigour

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.