Vigour DERBY

Wanna owalna narożna monoblock VIGOUR derby 1800 lewa

Luksusowy charakter łazienki objawia się przede wszystkim w jej wyposażeniu. Jeśli chcesz uzyskać go także w salonie kąpielowym w swoim domu, wybierz wannę narożną z kolekcji VIGOUR derby. Produkt ten wykonano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jego opływowe kształty i idealne dopasowanie do rogu pomieszczenia sprawiają, że otoczenie prezentuje się wysoce atrakcyjnie, a jego przytulność i elegancja wzrasta. Wanna o rozmiarze 180 x 80 cm sprosta oczekiwaniom każdego miłośnika długich, relaksujących kąpieli. Na płaskich bokach z powodzeniem ustawisz najpotrzebniejsze kosmetyki i regularnie stosowane akcesoria niezbędne do wykonywania czynności kosmetycznych. Całość utrzymana jest w uniwersalnym białym kolorze, dzięki któremu z łatwością uzyskasz elegancki wystrój. Marzysz o stylowej łazience sprzyjającej odprężeniu? Wanna VIGOUR derby pomoże Ci spełnić te pragnienia!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.