Vigour DERBY

Wanna owalna narożna monoblock VIGOUR derby 1800 prawa

Urządzanie łazienki nie musi być trudne i wymagać dużych zdolności aranżacyjnych. Wybierając do swojego domu narożną wannę pochodzącą z kolekcji VIGOUR derby, nadasz wnętrzu salonu kąpielowego wyjątkowy wygląd, niepowtarzalny charakter i elegancki styl. Produkt wykonany został z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Opływowe kształty i idealne dopasowanie do narożnika pomieszczenia sprawiają, że wanna nadaje się do łazienek o niewielkiej powierzchni, której nie przytłoczy, za to doda jej przytulności. Wymiary 180 x 80 cm zapewniają możliwość ułożenia się w wygodniej pozycji podczas kąpieli, co przyczyni się do zwiększenia poczucia komfortu i zrelaksowania się. Ceramika w uniwersalnym białym kolorze sprzyja dopasowaniu elementu do pozostałego wyposażenia łazienki i pomaga w utrzymaniu wnętrza w czystości. Poznaj także inne zalety kolekcji VIGOUR derby!

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.