Vigour DERBY

Wanna owalna narożna monoblock VIGOUR derby 1800 prawa napełniana przez przelew

Wydaje Ci się, że mała łazienka nie może być funkcjonalna? Dzięki narożnej wannie z kolekcji VIGOUR derby z pewnością zmienisz zdanie. Za pomocą tego ceramicznego elementu stworzysz w łazience przestrzeń kąpielową, która nie tylko jest praktyczna i użyteczna, ale także prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Połączenie delikatnych i ostrych krawędzi dodaje wystrojowi łazienki dynamiki i ożywia go. Wanna doskonale pasuje zarówno do pomieszczeń urządzonych w tradycyjnym, eleganckim stylu, jak i tych o bardziej nowoczesnych aranżacjach. Wymiary produktu wynoszące 180 x 80 cm zapewniają możliwość zażywania relaksującej kąpieli w wygodnej i komfortowej pozycji, a równa powierzchnia narożnika pozwala mieć pod ręką najpotrzebniejsze kosmetyki i akcesoria. Koniecznie wypróbuj ten model z kolekcji VIGOUR derby w swojej łazience!

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.