Vigour DERBY

Wanna owalna narożna VIGOUR derby 1800 lewa

Zwolennicy długich i relaksujących kąpieli z pewnością docenią funkcjonalność wanny narożnej VIGOUR derby. Jednocześnie, wstawiając ją do swojej łazienki, zadbasz o jej efektowny wystrój. Symetryczny model przeznaczony do montażu w kącie pomieszczenia nie zajmie wiele przestrzeni użytkowej, a harmonijnie wkomponuje się w otoczenie. To doskonały wybór do łazienek o klasycznym zacięciu - perfekcyjnie biały i o prostym kształcie nawiązuje do tradycyjnego wyglądu sanitariatów. Równie dobrze może stać się jednak elementem wyposażenia minimalistycznego i na wskroś nowoczesnego salonu kąpielowego. Mierząca 180 x 80 cm wanna gwarantuje odpowiednio dużo miejsca na ułożenie się w najwygodniejszej pozycji kąpielowej i sprawdzi się przy odprężających i długotrwałych kąpielach. Sprawdź również inne wanny z serii DERBY i wybierz tę najodpowiedniejszą dla siebie!

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.