Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

VIGOUR DERBY
DERWN180LMP

Wanna owalna narożna VIGOUR derby 180x80 cm

Kąpiel w wannie należy do najskuteczniejszych sposobów zwalczania stresu po długim dniu pełnym pracy i obowiązków. Może być jeszcze bardziej odprężająca, jeśli zażywana jest w wannie, która stworzona została z myślą o relaksie. Taki właśnie jest element z kolekcji VIGOUR derby. Wykonany został z dbałością o najdrobniejsze szczegóły - jego wnętrze jest doskonale opływowe, co umożliwia ułożenie ciała w wygodnej pozycji sprzyjającej odpoczynkowi. Na zewnątrz delikatne linie łączą się z ostrymi krawędziami, nadając produktowi ciekawy charakter, który ożywia wnętrze. W wannie o wymiarach 180 x 80 cm z łatwością się odprężysz. Jeśli dodatkowo na jej brzegach ustawisz aromatyczne i dekoracyjne dodatki, Twoja kąpiel zmieni się w zabieg niczym prosto z salonu SPA. Przekonaj się sam, wybierając element z kolekcji VIGOUR derby dla siebie!

Możesz być także zainteresowany:

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.