Vigour DERBY

Wanna przyścienna monoblock VIGOUR derby 1800

Marzą Ci się częste wizyty w SPA, ale nie masz na to czasu? Stwórz zatem salon stworzony do relaksu w swoim domu! Pomoże Ci w tym przyścienna wanna z kolekcji VIGOUR derby. Wykonana w eleganckiej formie łączy w sobie elegancję z nowoczesnym stylem, który wprowadzi do Twojej łazienki powiew świeżości. Opływowe kształty i wymiary 180 x 80 cm dadzą Ci możliwość zażywania odprężającej kąpieli w doskonale komfortowych warunkach. Dzięki centralnie umieszczonemu odpływowi sam zdecydujesz, w którą stronę chcesz się zwrócić podczas odpoczynku w wodzie i będziesz mieć pewność, że każdy Twój wybór wiąże się z idealnymi warunkami do relaksu. Element wykonany w białym kolorze z powodzeniem dopasujesz do pozostałej ceramiki zastosowanej we wnętrzu. Z łatwością zatem stworzysz wystrój spójny i estetyczny. Przekonaj się i wybierz dla siebie model z kolekcji VIGOUR derby!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.