Vigour DERBY

Wanna przyścienna VIGOUR derby

Marzysz o eleganckiej wannie, ale w Twojej łazience nie ma miejsca, aby ustawić ją na środku pomieszczenia? Wypróbuj przyścienny model DERBY, który z łatwością wkomponujesz w każde wnętrze. Z jednej strony płaska płaszczyzna jest dostosowana do ustawienia przy ścianie, z drugiej zaś posiada zaokrągloną formę. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach przestrzeni - ze względu na swój minimalistyczny charakter i chłodny, biały kolor.Nadaje się również do tworzenia bardziej tradycyjnych wystrojów otoczenia, o czym decyduje delikatny, opływowy kształt. Biel skomponuje się z pozostałymi elementami ceramiki sanitarnej, ale też będzie stanowić przyjemny kontrast dla metalicznych oraz ciemnych dodatków. Idealną symetrię produktu pomaga zachować odpływ, który umieszczony został w centralnej części niecki. Wprowadź odrobinę klasyki i elegancji do swojej łazienki!
Dodaj do schowka

Możesz być także zainteresowany:

Wanna narożna VIGOUR derby
WANNY OWALNE
Vigour
Wanna owalna Owal Free Line
WANNY OWALNE
Sanplast
Wanna owalna VIGOUR white lewa
WANNY OWALNE
Vigour

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.