Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO PERFECT
PERFWP17075

Wanna prostokątna akryl Perfect 75x170 cm

Kąpiel zażywana w eleganckiej wannie potęguje odczucie relaksu i komfortu. Tworzone przez nią wrażenie luksusu i przytulności będziesz podziwiać także podczas innych czynności wykonywanych w łazience. Prostokątna wanna pochodząca z kolekcji Perfect ułatwi Ci nadanie temu wnętrzu przyjemnej atmosfery i uzupełni wystrój jako jeden z bardziej eleganckich elementów wyposażenia. Jej wyjątkowy kształt umożliwia wygodne ułożenie ciała podczas relaksującej kąpieli. Krawędzie wanny z powodzeniem posłużą jako półeczki, na których poustawiasz świeczki oraz artykuły niezbędne także poza wanną. Produkt utrzymany jest w białym kolorze, dzięki któremu z łatwością dopasujesz go do łazienkowych mebli. Dodatkowym atutem tego modelu jest wykonanie go z tworzywa akrylowego, które jest niezwykle wygodne w utrzymaniu go w czystości.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Wanna prostokątna akryl Modo 75x170 cm
Wanna prostokątna Saniform Plus
Wanna prostokątna Saniform Plus
WANNY PROSTOKĄTNE
Kaldewei

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.