Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

KOŁO REKORD
REKWP17070

Wanna prostokątna akryl Rekord 70x170 cm

Czy geometria może cechować się filigranowym, subtelnym wyglądem? Wanna prostokątna Rekord udowadnia, że jest to możliwe. Jej symetryczna bryła składa się z wyraźnie poprowadzonych linii i dość ostrych rantów, które początkowo stwarzają dość ciężkie wrażenie - pomimo wymiarów wynoszących tylko 170 x 70 x 40 cm. Jeśli skomponujesz ją jednak z ceramiką łazienkową w tym samym odcieniu, zyska ona nieco delikatniejszy wyraz. Produkt będzie się też doskonale komponować ze standardową armaturą łazienkową, która jest najczęściej utrzymana w metalicznych barwach - ten kontrast pomiędzy ciepłą bielą a zimnym metalem sprawi, że wnętrze zyska nieco bardziej drapieżny wygląd. Wykorzystując wannę Rekord, stworzysz strefę kąpielową na miarę Twoich potrzeb - spełni ona zarówno Twoje potrzeby fizyczne, jak i duchowe, odprężając Twoje ciało i dostarczając Ci bodźców estetycznych.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Wanna prostokątna akryl Modo 75x170 cm
Wanna prostokątna Saniform Plus
Wanna prostokątna Saniform Plus
WANNY PROSTOKĄTNE
Kaldewei

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.