Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit STARCK
STARCKWP17075N

Wanna prostokątna akryl Starck 75x170 cm

Wanna skrojona na miarę potrzeb współczesnej łazienki - wysoce funkcjonalna, wygodna w użytku i zachwycająca swoją ekskluzywną formą. Taki właśnie jest model Starck, który odmieni Twoją strefę kąpielową. Symetryczny kształt łączy się z nieco bardziej fantazyjną formą wnętrza wanny - ukośne oparcie po jednej stronie jest odpowiedzią na wysokie wymagania domowników. Komfort w czasie kąpieli gwarantują także spore wymiary produktu, wynoszące 170 x 75 x 46 cm. Biały kolor i geometryczną formę możesz dopasować do łazienki urządzonej w zgodzie z nowoczesnymi trendami, ale też dopasować ją do tradycyjnych przestrzeni, stawiających na klasyczną elegancję - wanna przystosowana jest do zabudowy, więc wkomponowanie jej do otoczenia zależy jedynie od Twojej wizji łazienki. Nie wybieraj pomiędzy pragmatyzmem a dobrym stylem - z wanną Starck zyskasz wszystko, czego potrzebujesz.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Wanna prostokątna akryl Modo 75x170 cm
Wanna prostokątna Saniform Plus
Wanna prostokątna Saniform Plus
WANNY PROSTOKĄTNE
Kaldewei

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.