Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ideal Standard TONIC II
TONIIW170S

Wanna prostokątna akryl Tonic II 75x170 cm

Jeśli marzysz o wyjątkowo wygodnej i w pełni funkcjonalnej łazience, którą urządzisz według własnego, niepowtarzalnego pomysłu, idealnym rozwiązaniem będzie zamontowanie wanny służącej do zabudowy. Taka opcja otwiera szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych, dzięki którym nadasz swojemu wnętrzu wymarzony charakter i niepowtarzalną atmosferę. Prostokątna wanna pochodząca z kolekcji Tonic II wykonana jest w kształcie, który uczyni każdą zażywaną w niej kąpiel jeszcze bardziej komfortową i relaksującą. Łazienka, w której znajdować się będzie prezentowany model, zyska elegancki i luksusowy wyraz. Biały kolor tego produktu spotęguje wrażenie higienicznej czystości, którą z kolei także z łatwością utrzymasz. Wykonanie z akrylu sanitarnego sprawia, że wannę sprząta się w niezwykle wygodny i szybki sposób.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Różne rozmiary Różne rozmiary
Wanna prostokątna akryl Modo 75x170 cm
Wanna prostokątna Saniform Plus
Wanna prostokątna Saniform Plus
WANNY PROSTOKĄTNE
Kaldewei

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.