Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duravit XVIU
XVWWO18080

Wanna wolnostojąca prostokątna XViu 180x80 cm

Szukasz do swojej łazienki niebanalnych rozwiązań, dzięki którym stworzysz przestrzeń do relaksu i pielęgnacji ciała, o jakiej zawsze marzyłeś? Zastanów się nad dołączeniu do wyposażenia prezentowanej wanny z kolekcji XViu. Produkt zaskakuje swoją formą - choć ma klasyczny, prostokątny kształt, to zachowana została w nim symetria, a zatem po obu stronach znajdują się wygodne, ukośne oparcia. Mało tego, akrylowa, perfekcyjnie biała obudowa wanny jest bezszwowa, a dołączony został do niej także metalowy stelaż zapewniający całości odpowiednią stabilność i trwałość - ma on elegancki i efektowny kolor szampańskiego matu. Sama wanna o wymiarach 100 x 80 cm jest duża i zapewnia odpowiednie warunki tak do codziennego relaksu, jak i do pielęgnacji ciała. W zestawie znajdziesz też specjalnie dopasowany do produktu zestaw przelewowo-odpływowy, który zagwarantuje całości prawidłowe działanie.

KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU >

Możesz być także zainteresowany:

Wanna prostokątna Basic Line 70 x 150 cm
Wanna prostokątna Basic Line 150x70 cm
WANNY WOLNOSTOJĄCE
Sanplast

Przeczytaj na blogu

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.